Acil yardıma mı ihtiyacınız var? Bizi Arayın!

Sizden Gelenler

Yorumlarınız içi teşekküler

“Diş doktoruna gitmekten çekinen biri olarak, dişime yapılacak müdahaleyi çok geciktirmiştim. Dentapremium polikiniginin sunduğu nezih ortam ile yaptığı bilgilendirmeler hastanın endişelerini anında dağıtıyor. Doktorumun yaptığı operasyon sonrası sıkıntılarımdan kurtuldum. Tum ekibine ilgilerinden dolayi çok teşekkür ediyorum. Sinopumuza yakisir bir yer olmus.Tesekkürler.”

Özge A.

Google Yorum

“Dentapremium ağız ve diş sağlığı polikliniği saklamaya çalıştığım dişlerimden ve güvensiz gülüşlerimden kurtulmama yardımcı oldu. Sağlık söz konusu olduğunda çoğu insan gibi benim de çekincelerim vardı bu sebeple uzun süre basvuramadım herhangi bir yere. En sonunda adını yakınlarımdan çok kez duyduğum bu kliniğe başvurdum. Tüm klinik çalışanlarının ilgisi ve özellikle de sevgili hekimim Atakan Beyle tanıştığım ilk an doğru yere geldiğimi anladım. Atakan Bey sayesinde hayal ettiğimin çok daha ötesinde bir gülüşe sahibim artık. Mutluluğumu tarif edecek kelime bulamıyorum. Sizin de benzer bir sorununuz varsa gözünüz kapalı güvenebilirsiniz K.”

Günay K.

Google Yorum

“Sinop için büyük hizmet. Hastayı film çekimide dahil dışarı devlet hastanesine yollamadan tüm tedavi seçenekleri mevcut. Estetik amaçlı başvurmuştum. Hızlıca tedavilerimi hallettiler. Çok memnun kaldım.”

Nezih A.

Google Yorum

“Gönül rahatlığıyla gidebilir ve dişlerinizi emanet edebilirsiniz. Dentapreium 4/4 ‘ lük Diş Sağlığı Polikliniği…”

Serhat E.

Google Yorum

Gülüşünüzü Ertelemeyin!

0368 220 01 20
Meydankapı Mah. Kademci Sk. No:11/A Merkez, SİNOP