Özge A.

“Diş doktoruna gitmekten çekinen biri olarak, dişime yapılacak müdahaleyi çok geciktirmiştim. Dentapremium polikiniginin sunduğu nezih ortam ile yaptığı bilgilendirmeler hastanın endişelerini anında dağıtıyor. Doktorumun yaptığı operasyon sonrası sıkıntılarımdan kurtuldum. Tum ekibine ilgilerinden dolayi çok teşekkür ediyorum. Sinopumuza yakisir bir yer olmus.Tesekkürler.”

Read more

Günay K.

“Dentapremium ağız ve diş sağlığı polikliniği saklamaya çalıştığım dişlerimden ve güvensiz gülüşlerimden kurtulmama yardımcı oldu. Sağlık söz konusu olduğunda çoğu insan gibi benim de çekincelerim vardı bu sebeple uzun süre basvuramadım herhangi bir yere. En sonunda adını yakınlarımdan çok kez duyduğum bu kliniğe başvurdum. Tüm klinik çalışanlarının ilgisi ve özellikle de sevgili hekimim Atakan Beyle tanıştığım ilk an doğru yere…

Read more

Nezih A.

“Sinop için büyük hizmet. Hastayı film çekimide dahil dışarı devlet hastanesine yollamadan tüm tedavi seçenekleri mevcut. Estetik amaçlı başvurmuştum. Hızlıca tedavilerimi hallettiler. Çok memnun kaldım.”

Read more