E-Max (Tam Seramik) Kaplama

Emax kaplama monolitik lityum disilikat seramikten oluşmaktadır. Malzemenin camsı olması sayesinde ışık geçirgenliği çok yüksektir, böylece doğala en yakın sonucu sağlamaktadır.

Estetik diş hekimliğinde, genellikle ön grup dişlerinde ve tek kronlarda tercih edilmektedir. 3 üyeden daha uzun köprülerde camsı yapısı sebebiyle tercih edilmemektedir. Tek parça malzemeden preslenerek yada bilgisayar ortamında adaptasyonu yapılarak milleme yöntemiyle üretilir. Alt yapı provası olmadığından hızlı bitim süresine sahiptir (2-3 gün).

Emax Kaplama aşağıdaki sorunlar için kozmetik bir çözüm sunar:

  • Lekeli Dişler – Emax kronları ve kaplamaları ile lekeli dişlerinize veda edin. Bu porselen protezler oldukça yarı saydamdır ve mükemmel kırılma ve yontma direncine sahiptir.
  • Eğri Dişler – Emax kronları, özellikle ön tarafta, eğri dişlerin yapısını ve şeklini düzeltmek için de kullanılabilir.
  • Kanal Tedavisi Yapımı Dişler – Kanal tedavisi uygulanan dişler daha hassas olma eğilimindedirler. Bu sebebple Emax ile yapılan dolgu işlemleri bu tür dişleri restore etmek için estetik ve mükemmel bir yöntem sunar.
  • Kırık Dişler – Emax kronlarıyla da restore edilebilir.
Randevu Al